Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Większość koni użytkowych spędza własny czas w zamkniętych pomieszczeniach z dala od pastwisk i wybiegów w następstwie tego też obowiązkowe staje się gwarancja odpowiednich warunków bytowych w zakresie prawidłowej wentylacji stajni odpowiedniej ściółki (trociny torf ścinki papierowe) chroniącej przed kurzem i pyłem oraz szczególnie niesamowicie dobrej jakości siana.

Produkty dla koni i karma tanio w zooplus
Ażeby zniszczyć zagrożenia niosące za sobą skarmianie złej jakości sianem wielu właścicieli stosuje sianokiszonkę czy moczone siano. Sianokiszonka jest rozwiązaniem całkiem drogim oraz czasochłonnym moczenie siana natomiast nie eliminuje złych wartości w nim zawartych zlepia jedynie cząsteczki kurzu wypłukując przy okazji wszelkie istotne dla końskiego zdrowia przyprawy odżywcze. Wypłukane siano to siano jałowe i nadal złe. Stojąc naprzeciw tym problemom jednostka Happy Horse przygotowała alternatywę dla wyżej nadmienionych rodzajów przygotowywania paszy objętościowej – parowniki do siana. Urządzenia te wyparzają siano w temperaturze ok 100 ºC są proste w zastosowaniu i praktycznie bezawaryjne. Przygotowują pełnowartościowe niewypłukane ze wartości pokarmowych i mikroelementów siano siano wolne od kurzu mykotosyn i zarodników pleśni wedle zasady „parzone warzywa są najzdrowsze”. „Siano na parze” to rozwiązanie zarówno dla zdrowych młodych koni koni niemalże chorujących (alergików) jak i „koni – weteranów” na emeryturze. Naturalnie to nie jedyny produkt który oferuje firma zdołamy również skorzystać z produktu takiego jak specyfik Mycosorb jaki jest odpowiedni dla koni z alergiami i RAO.

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +