Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Dzisiejszy dynamiczny rozwój technologii teleinformatycznych daje ogromne możliwości użytkownikom sprzętu służącego do wymiany informacji. Komputery stały się tak spopularyzowanym zjawiskiem, iż trudno sobie wyobrazić brak takiego w domu. W wielu przypadkach mieszkańcy jednego lokalu posiadają ich kilka. Życia bez komórki nie wyobraża sobie co drugi nastolatek. Wielkie możliwości niosą za sobą również wielką odpowiedzialność.

Wymiana mediów w globalnej sieci nigdy nie może być poparta stu procentową pewnością, że ktoś niepowołany ich nie wykorzysta. Bezpieczne zatem wydają się inne metody np. telefony komórkowe. Niestety jest to bardzo złudne. Od dłuższego czasu można znaleźć w internecie strony które umożliwiają ingerencji wiadomościami sms. Jest to tak zwany fake sms.

Metody manipulowania wiadomościami sms są dwie. Edycja w obrębie jednego urządzenia tzw. lokalnie lub nadpisywanie pakietów wysyłanych przez sieć operatora oferowane przez specjalne serwisy internetowe i nazywane fake sms[. W pierwszym przypadku nie mamy dużych możliwości. Możemy edytować wiadomość już istniejącą w komórce, do której mamy fizycznie dostęp. Można też użyć programów pisanych na systemy operacyjne komórek aby “zasymulowały” dostarczenie takiej wiadomości.

Czy jest taka usługa oferowana bezpłatnie? Nie ma serwisów oferujących fake sms’a darmo. Przeważnie są to zagraniczne serwisy. Transmisja danych sms’owych odbywa się między kilkoma państwami. Właściciele sieci komórkowych posiadają różne stawki w różnych krajach ale nigdy nie znajdziemy takiej strony, która oferuje sms spoofing bezpłatnie.

Pamiętajmy, że w globalnej sieci nie jesteśmy tak na prawdę anonimowi. Serwisy sprzedający usługę spoofing sms powstały z myślą o użytkownikach, którzy potrafią wykorzystać taką usługę w sposób żartobliwy. Administratorzy są bezwzględni wobec oszustów łamiących przepisy prawa i działających na szkodę osób trzecich.

Jak to działa? Działającym przykładem jednej z takich stron jest http://sms-fake.com/. Rejestracja jest bezpłatna jednak za kredyty sms trzeba zapłacić. W internecie istnieje wiele takich serwisów. Z reguły są one bardzo drogie. Najlepiej wyszukać najtańszej oferty wpisując w wyszukiwarce słowa kluczowe np. sms fake, fake sms, sms spoofing.

Kalendarz
Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +