Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Dekorowanie wnętrz. Seriaporad.plDzięki dobraniu odpowiedniej firanki do salonu pomieszczenie może osiągnąć odpowiedni wygląd. Przez dobrą manipulację kolorytem czy wzorem możemy zmienić optycznie wielkość kuchni, podkreślić walory. Swego czasu modne były żaluzje i rolety. Teraz wraca się do zasłon i firanek. Niektórzy uważają, że w kuchni jest najwięcej możliwości wykorzystania firan. Wydaje się, że w pokoju najważniejsze są meble, ale i firany im nie ustępują. Pokój bez firan wydaje się pusty. Dziś bardzo rzadko upina się firany dzięki żabkom. Wykorzystuje się bowiem elementy bardziej dekoracyjne np. fleksy, troczki, tunelowe kieszenie.

Warto także zastanowić się jak opiąć nasze firanki do kuchni. Popularne są wstążki oraz pętelki na odpowiednio dobranym karniszu. Do lamusa już dawno odeszły modne ongiś zazdroski. Dzisiaj polecane są już tylko do małych pomieszczeń kuchennych. Aby oszczędzić czas i dodać oknu wartości dekoracyjnej można zastosować taśmę marszcząca, które wszywa się w górną cześć firan i dziek temu te marszczą się idealnie. Pamiętajmy, że nie każdy materiał pasuje do rodzaju
każdego wersji upięcia.

Gdy zastanawiamy się nad wyrażeniem “dekoracja okienna”, to zazwyczaj pierwsze co nam przychodzi na myśl to właśnie firanka kuchenna lub firana salonowa. Nasz sklep oferuje firany jako firanki, w różnych kompletach. Są to firany do kuchni, są to firany do salonu, gotowe firany i czasem firany szyte na zamówienie. Ważne jest jednak to, by nabyta dekoracja okienna w pasowała do naszego gustu i naszych upodobań.

Zastanówmy się jak dobrze dobrać firany do salonowe. W celu tym najważniejsze jest idealne dobranie długości firanki. Nie powinna być ona zbyt długa ponieważ wygląda to nie elegancko. Długie firanki pasują do salonu. W kuchni natomiast długość powinna sięgać kilka centymetrów ponad parapet. Najlepiej, aby były one w kolorze, który nie powtarza się w innym miejscu owego pomieszczenia.

Ważną sprawą przy wyborze firanek i zasłon, jest także wybór właściwej taśmy firanowej. Taśmy marszczące wypierają w marszczeniu popularne kiedyś żabki. Na nieszczęście problem z żabkami jest taki, że ładne upięcie firany, firanki czy zasłony wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i energii. Dlatego wiele osób nie korzysta już z żabek, na rzecz wieszania firan i zasłon w inny sposób.

Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +