Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Ogrzewanie podłogowe daje o wiele większy komfort niż zwykłe grzejniki. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie, więc nie ma różnicy jak daleko od grzejnika jesteśmy. Ponad to energia cieplna wychodzi z podłogi, a to zazwyczaj w stopy jest nam najchłodniej.

Drugą zaletą ogrzewania podłogowego jest estetyka. Dzięki temu, że grzejnikiem jest cała podłoga, nie potrzebujemy zakładać grzejników, co daje nam więcej możliwości dostosowania wnętrza. W miejsce grzejnika możemy postawić szafkę, łóżko, etc.

Dodatkową zaletą jest niższa temperatura wody przepływającej przez rurki w podłodze. To pozwala na zastosowanie alternatywnych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła czy kolektory słoneczne.

Tworzymy elektroniczną dokumentację w formie zdjęć, przedstawiającą trasy prowadzenia instalacji w celu zmniejszenia ryzyka uszkodzenia instalacji na przykład podczas późniejszego montażu listew przypodłogowych lub progów.

Wadą jest też słabsza regulacja temperatury. Ze względu na wielkość, zmiany w temperaturze ogrzewania podłogowego wyczuwalne są aż po kilkudziesięciu minutach, podczas kiedy podkręcony czy przykręcony grzejnik po chwili zmienia swoją temperaturę i szybko oddziałuje na temperaturę w pomieszczeniu.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie miasta Częstochowy i w jej okolicach.
Usuwamy wszelkie usterki oraz awarie hydrauliczne, podejmujemy się kompletnego wykonania instalacji sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacje instalacji już istniejących.
Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych aplikacji komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej.

Używamy jedynie materiałów najwyższej jakości, posiadających wszelkie niezbędne dokumenty zezwalające do użytkowania w budownictwie, takie jak deklaracje zgodności, aprobaty, certyfikaty i atesty higieniczne, zastosowanie tych materiałów w połączeniu ze szczególną dbałością o jakość wykonania, jest gwarancją ich nieawaryjnej pracy przez wiele lat.

Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +