Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Ono istniało już dawno, ale w dzisiejszych czasach zasadniczo zmieniło swoje znaczenie. Dzisiaj już żeby mieszkać w takim, wcale nie trzeba mieć dobrego wykształcenia ani tytułów naukowych. Dzisiaj inteligentny dom jest wyznacznikiem dużego stanu posiadania pieniędzy. No bo żeby mieć dzisiaj taki właśnie wspaniały i ułatwiający nam codzienne funkcjonowanie – inteligentny dom to potrzeba całkiem sporo pieniędzy.

Ot, na przykład jakiś ekstra odkurzacz z wieloma funkcjami, z którym nawet nie trzeba biegać po całym domu. Albo wspaniała pralka której w ogóle nie słychać i która robi pranie od początku do samego wysuszenia, tylko nie prasuje…

Własna wygoda i zadowolenie. Te hasła zalewają nas z prawa i z lewa. No wiadomo – brzmią wspaniale i każdy chciałby żeby właśnie to go dotyczyło na co dzień. Ale żeby tak było potrzebne są pieniądze. Potrzebne są więc pieniądze. A jak się okazuje, nie każdego dzisiaj stać na inteligentny dom. I nie chodzi wcale o to, że trzeba się uczyć i zdobywać kolejne tytuły naukowe. To bynajmniej nie jest dzisiejszy inteligentny dom.

Konserwatyści dzisiejsi narzekają przeważnie na to, że technika poszła do przodu ale to nie znaczy że skoro technika poszła do przodu to jest dobrze. Może to trudno nieco zrozumieć, ale już tak jest, że szczególnie starsi ludzie nie są zbyt przekonani do wszelkich nowości. Uważają że są one zbędne i że w zupełności można się bez nich obejść. Może i mają trochę racji, ale nie do końca. Bo w końcu człowiek pracuje nad tym, by ułatwić jednak sobie to życie.

A jeszcze parenaście lat temu, jak ktoś mówił o takim właśnie domu, to ludzie myśleli sobie, że mieszkają tam nie wiadomo jak wykształcone osoby, autorytety w jakiś dziedzinach. No i właściwie pewnie i dzisiaj można użyć takiego zwrotu – inteligentny dom na określenie domu w którym mieszkają właśnie takie osoby. Tyle że pojmowanie autorytetu zmieniło swoje znaczenie.

Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +