Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Czasami sama informacja jak płacić mniejszy ZUS może nie wystarczyć do końca – często musimy skorzystać z pomocy specjalisty prawnika, który będzie potrafił dokładnie określić, jakie wymagania musimy spełnić, by móc skorzystać z wyjątków prawnych. Dlatego samo powiedzenie marketingowe Nie płać ZUSu niewiele już znaczy, jeśli nie jest poparte firmą posiadającą odpowiednie doświadczenie i wiedzę, tak, aby mogła nam w tym pomóc.

Jak nie płacić ZUSu? Należy w tym celu połączyć wszelkie możliwe wyjścia, jakie oferuje nam prawo – zarówno polskie, jak i unijne. Częste rejestrowanie lub przepisywanie działalności – do dwóch lat prowadzenia firmy, opłacamy niższy ZUS. Także firma, która jest zarejestrowana przez osobę będącą na emeryturze nie musi opłacać wysokich składek. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z pomocy firm, rejestrujących naszą działalność za granicą.

Niektórzy głowią się, jak nie płacić ZUS w ogóle. Tutaj z pomocą wychodzą nam firmy stworzone specjalnie w celu omijania niekorzystnych dla biznesmenów, polskich przepisów regulujących prawo emerytalne i ubezpieczeń społecznych. Większość takich firm działa na zasadzie programów partnerskich – jeśli podpowiemy swoim znajomym, jak zmniejszyć ZUS przy pomocy danej firmy, ta zaoferuje nam stopniowe obniżanie naszej składki, aż do całkowitego zera.

W realiach naszego kraju, w prowadzeniu firmy z sektora małych lub też średnich przedsiębiorstw, każda złotówka się liczy. Wydatki prowadzenia firmy, podatki, stałe opłaty i wypłaty dla pracowników mogą zmniejszyć czyste zyski o wiele, wiele procent. Dlatego tak ważna w tym wypadku jest systematyczna [link]optymalizacja zus. Nowe działalności gospodarcze mają zawsze na starcie mniejszą opłatę, tzw. mały zus. Warto co jakiś czas przerejestrować firmę, aby zachować te uprawnienie.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak obniżyć zus? Te z pozoru skomplikowane pytanie posiada bardzo prostą odpowiedź – wystarczy płacić ZUS w Anglii. A raczej w tamtejszym odpowiedniku zakładu ubezpieczeń społecznych. Dzięki niskim składkom, opłacanie ZUSU za granicą jest dużo bardziej korzystne, co pozwala przeznaczyć pozostałe środki na bieżący rozwój funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +