Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

To ponoć oczywiste, że jak ktoś chce się koniecznie napić wódki, to nie przeszkadza mu w tym całkiem nic, no może nieraz fakt, że nie ma z kim. Ale być może znajdzie się gdzieś w zanadrzu jakieś lustro i już będzie przynajmniej dwóch. Tak samo z rzeczami powiedzmy – bardziej organizacyjnymi. Żeby pić wódkę, nie potrzebne są wcale kieliszki do wódki.

Wystarczą rzadko zwykłe szklanki na kompot a jak takich brak no to trzeba szybciej zbiorowo czyli z tak zwanej centrali, po kolei. Gruntownie znają to wszystko na przykład studenci, którzy mają znacznie ważniejsze wydatki niż kieliszki do wódki czy jakieś tam inne rzeczy, które są w zasadzie tylko po to, żeby ładnie wyglądały.

Bez wątpienia nikt nie ma zamiaru nikogo motywować do tego, żeby przerwać pić w ogóle wódki i każdego alkoholu. Nie. Nie można tak. Chodzi tylko o to, by wszystko robić z głową i ze świadomością konsekwencji.

Wątroba nie ta, zdrowie nie to. Wódka jest łagodna póki jest się młodym i w miarę Ostrożnie można odchorować jej przedawkowanie. Potem to już coraz gorzej… Wódka. To taki trunek, który zniszczył życie niejednej osobie, rozwalił niejedną rodzinę, niejedną osobę pozbawił życia.

Student jak ma ochotę to napije się i z butelki, a potańcówka będzie należała do najlepszych w życiu. O takie szczegóły jak kieliszki do wódki to niech dbają sobie starsi, czyli na przykład rodzice. Choć zapewne oni to już dawno mają dość picia wódki bo ponoć z wiekiem istota ludzka przerzuca się na bardziej wyrafinowane drinki czy w ogóle – alkohole. Nie ma się w sumie czemu dziwić.

Ale bezsprzecznie nie jest tak, że wódki nie można wysuszyć kulturalnie, w dobrym towarzystwie. Jeśli ktoś tak myśli to jest bezsprzecznie w błędzie. Można bowiem pić ją nawet z czegoś takiego jak kieliszki do wódki o czym zdaje się co niektórzy zapominają dając się ponieść fantazji i konieczności zaspokojenia potrzeby upojenia się alkoholem.

Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +