Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Wiadomo, gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Uwielbiamy je wyrażać, nawet jeśli nikt nie chce nas słuchać, służą do tego rozruchy. Demonstrować może każdy, ze wszystkimi lub sam. Manifestujemy emocje, coraz częściej niestety te negatywne, bo zmusza nas do tego sytuacja.

Pozytywną formą demonstracji jest kibicowanie, kojarzone głównie ze sportem i wszystkimi jego dyscyplinami. Widok krzyczących i cieszących się kibiców jest bezcennym źródłem motywacji dla graczy, którzy nie rzadko działają ponad swoje siły, by osiągnąć cel – zwycięstwo. Wdzięczność tłumu jest nie do opisania, warta poświęcenia.Dopingiem dajemy graczom do zrozumienia, że zależy nam na ich sukcesie.

W tłumie ciężko zostać zauważonym i aby podkreślić swoją obecność demonstranci korzystają z transparentów, flag i różnego rodzaju gadżetów. Na rynku europejskim pojawiło się ogniwo łączące wszystkich demonstrantów, nastawionych zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Tym ogniwem jest Demonster. To alternatywa pomiędzy krzykiem, a wyrażeniem swojego zdania.
Z jego pomocą wychwyci Cie oko kamery i bez Twojego wysiłku wszyscy dowiedzą się, co masz na myśli. Możesz nazywać go maską, lizakiem, tabliczką, sztywną chorągiewką… ale to jest Demonster. http://www.demonster.pl
Wszyscy znamy komiksy i emotikony, za pomocą których podkreślamy nasze reakcje w sieci.
A jakby tak przenieść grafikę komiksu do realnego świata? Fajna sprawa.
Chcesz coś powiedzieć a nikt Cie nie słyszy? Użyj chmurki i napisz coś na niej. To Genialne!

Ostatnimi czasy najwięcej emocji budzą w nas oderwani od rzeczywistości politycy i ich szalone pomysły dotyczące ustawiania naszego życia w niedalekiej przyszłości. Manifestacje w tym przypadku są konieczne, czego dowodzą ostatnie wydarzenia w sprawie ustawy o prawach autorskich ACTA. Dzięki sile tłumu i demonstracji, młodzi ludzie znacząco wpłynęli na nieskazitelny do tej pory wizerunek naszego premiera.

Fan – każdy z nas nim jest, każdy z nas ma swojego idola. Podobno największą formą uznania dla artysty jest obecność fanów na jego widowisku. Nie jest istotne, czy jest to przedstawienie, przedstawienie teatralne, wystąpienie polityczne czy rywalizacja sportowa. Ważne, że obie strony czerpią nieocenioną korzyść z demonstracji pozytywnych emocji.

Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +