Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Niedoceniane książki używane mogą być dobrym pomysłem na interes w sieci internetowej oraz na pozyskanie środków na utrzymanie. Rynek książek zbywanych w internecie ma znaczącą wartość. Istnieje już ponad 200 księgarń internetowych i każda ma zbyt oraz wiernych konsumentów. Żeby odnieść powodzenie, trzeba mieć w sprzedaży od 80 do 100 000 tytułów. Oczywiste jest, że żadna księgarnia nie ma ogromnego magazynu, ale wszystkie posiadają dostęp do książek. Większość księgarń ma jedynie stronę sieciową reklamującą ofertę, a inne operacje są realizowane przez pośredników, czyli np. hurtownię książek Azymut, która zmonopolizowała niemal całkowicie tę gałąź biznes. Tanie książki zbywać można w serwisach takich, jak Allegro czy e-bay. Taka sprzedaż pochłania sporo czasu – po stronie właściciela księgarni jest wysyłka książek, ale zyski są całkiem niezłe. Minusami są obowiązek wynajęcia osób do przygotowania paczek i przesyłania książek oraz konieczność posiadania magazynu książek. Są to wydatki i wysiłek. Gdy chcemy uniknąć kłopotów, to możemy sprzedawać książki elektroniczne, tutaj istotny jest tylko rzetelny stosunek do zakupującego oraz promocja w sieci. Podsumowując, tanie książki są dobrym sposobem na biznes rodzinny, w której sprzedajemy dużo, skupiamy się na sprzedaży książek i mamy współpracowników w postaci najbliższych bliskich. Z tych sklepów internetowych korzystają zarówno uczniowe gimnazjów jaki i studenci a także osoby zapisane na studia podyplomowe, więc potencjalnych klientów są całe szeregi.

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +