Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

W celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych uczestniczek, niezbędne jest wsparcie mediów. Patronat medialny przy tej edycji festiwalu Babskie Bielsko objęli między innymi portal internetowy bielsko.biala.pl oraz Gazeta Wyborcza. O szczegółach imprezy Bielsko dowie się również z innych lokalnych czasopism i stron internetowych. Babskie Bielsko zostało również zauważone przez wydawnictwa ogólnopolskie, co świadczy o jego ogromnym potencjale.

Pierwszą edycję [link]festiwalu Bielsko gościło w listopadzie 2010 roku. Jednak od tej pory festiwal „rozrósł się”. Zaangażowanie się różnych instytucji jest niezbędne do tworzenia tego festiwalu. Bielsko jednak na swoim obszarze ma liczne organizacje, które chętnie biorą udział w takich inicjatywach. Dzięki temu druga edycja festiwalu zaoferuje bielszczanką kilkadziesiąt warsztatów pogrupowanych w 6 Akademii.

Takiego wydarzenia Bielskodo tej pory nie miało w kalendarzu swoich imprez. Dzięki inicjatywie właścicielki Studia Mikstura, festiwal Babskie Bielsko ma szansę zagościć na stałe w stolicy Podbeskidzia. Ponadto dla każdej kobiety Bielsko już niedługo będzie mogło zaoferować pierwszy lokalny portal dla pań.

Obecnie dla mieszkańców Podbeskidzia głównym źródłem informacji o lokalnych wydarzeniach, firmach, imprezach jest portal internetowy bielsko.biała.pl. Nowopowstający portal będzie skierowany, podobnie jak festiwal Babskie Bielsko, przede wszystkim do kobiet. Panie będą mogły znaleźć tam nie tylko ciekawe artykuły czy informacje o interesujących wydarzeniach, ale również bazę firm oferujących produkty i usługi, które szczególnie mogą je zainteresować. „Babskie Bielsko” zatem to nie tylko nauka i zabawa, ale również informacje i porady.

Babskie Bielsko jest tak skonstruowane, żeby mogły wziąć w nim udział wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, wykształcenia, zamożności. Najważniejsza będzie dobra zabawa i nowe doświadczenia. Bielsko przez kilka dni będzie w rękach pań.

W każdym mieście obecna jest kultura i rozrywka. Bielsko oczywiście oferuje wiele interesujących wydarzeń dla swoich mieszkańców i odwiedzających turystów. Jednym z nich jest festiwal Babskie Bielsko. Kobiety z całego Podbeskidzia mogą w czasie jego trwania uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.

Kalendarz
Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +