Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Skupujemy włosy od 30cm. Jeżeli masz krótsze włosy i chcesz je sprzedać najlepiej skontaktuj się z Nami telefonicznie lub mailowo. Skupujemy zdrowe, czyste i nie farbowane włosy. Pamiętaj, że im dłuższe włosy tym cena i waga wzrasta.

Gwarantujemy 100% satysfakcji. Oprócz najwyższych cen za włosy gwarantujemy również bezpieczeństwo transakcji. Wysyłając włosy listem poleconym otrzymujecie Państwo na poczcie potwierdzenie nadania przesyłki z numerem który umożliwia jej śledzenie. Daje to Państwu pewność że przesyłka dotarła do Nas i została odebrana. Jest to zabezpieczenie i potwierdzenie naszej uczciwości.

Wyceniamy uczciwie. Cena zależy od długości, wagi i jakości włosów. Im dłuższe tym wyższa cena. Za włosy naturalne, spełniające Nasze wymogi płacimy dużo i sprawiedliwie. Posiadamy swój własny salon. U Nas ścięcie i fryzura gratis. Ścinając u Nas włosy dostaniesz za nie duże pieniądze i wyjdziesz z nową fryzurą całkiem za darmo. Zadowolony klient to Nasz priorytet.

Płacimy szybko. Jeżeli przychodzą Państwo z włosami już ściętymi, to zmierzymy, zważymy i zapłacimy gotówką do ręki w kilka minut. Jeżeli włosy są dopiero do ścięcia, zajmie to czas ścięcia ok. 30min. Natomiast Włosy wysłane do Nas są wyceniane od razu po ich otrzymaniu i do 2 dni pieniądze pojawiają się na koncie sprzedającego.

Wyceniamy włosy przed wysłaniem. Jeśli chcesz znać cenę ściętych włosów przed ich wysłaniem do Nas, koniecznie zrób zdjęcie włosów i wyślij je Nam na maila podając wagę i długość. Włosy powinny być zważone na wadze elektronicznej w aptece lub poczcie. Ich długość zmierzona od miejsca ścięcia do gęstego końca wówczas można podać przybliżoną wartość włosów.

Płacimy najwięcej. Chcesz dużo zarobić na swoich włosach? Zapoznaj się z Naszym cennikiem. Przekonasz się że nikt nie daje za włosy więcej. Oferujemy najwyższe ceny za włosy w Polsce. Dodatkowo za włosy koloru jasny blond dopłacamy +10% ceny z cennika.

Jesteśmy legalną Firmą. Mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Mamy salon stacjonarny, fizyczne miejsce, gdzie można przyjść osobiście. Na miejscu ściąć włosy i dostać gotówkę do ręki jak również przynieść już ścięte warkocze.

Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +