Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Cathleen Shamieh, Gordon McComb - Elektronika dla bystrzaków. Wydanie IIKomponentów w sprzęcie grającym na całym świecie jest mnóstwo bardzo dużo. Firm produkujących akcesoria jest niezliczona ilość, w zależności od państwa i chłonności rynku na tego typu elementy. Melomani wierzą lub też nie w kondensatory i uzdrawiające właściwości poszczególnych komponentów.

Kondensatory produkowane są na całym globie. Daleki Wschód, Europa, Czarny Kontynent, czy małe nikomu nieznane mieściny. Komponenty liczące się na rynku pochodzą jednakże od producentów Europejskich. Jest to podyktowane Niemieckim dążeniem do ideału.

Komponenty wytwarzane są wszędzie, dlatego ich jakość jest bardzo różna, w zależności od surowca z jakiego są wykonane oraz sposobu wykonania. Cewki robione są często z drutu miedzianego, jednakże niektóre przedsiębiorstwa stosują pewne sztuczki i dolewają do stopu – aluminium, aby było ekonomiczniej.

Wytwarzanie w na dalekim wschodzie związane jest z obniżoną ceną, ale również z niską jakością. Są jednak przedsiębiorstwa, które korzystają z produkcji w Chinach, ale jakość produktów jest na bardzo wygórowanym poziomie. Część twórców takich jak Mundorf korzysta jednak z wytwarzania w Europie.

Mając na względzie obecne na rynku akcesoria, każdy wyrafinowany słuchacz dobierze dla siebie coś odpowiedniego. Jedni spróbują kondensatory komponenty Chińskie inni wytworzone w Niemczech. Jedno jest tylko pewne, że jakość jest w cenie i trzeba się z tym liczyć.

Tworzenie zwrotnic dla każdego domorosłego melomana jest nie lada osiągnięciem i daje wiele radości. Jednakże czasem włożony wysiłek w zrealizowanie nowego projektu daje gorszy niż oczekiwany skutek, a spowodowane może to być niedobrej jakości komponentami, które są wybrane do naszego montażu.

Do budowy zwrotnic głośnikowych dobierane są kondensatory, cewki, rezystory, oraz wysokiej jakości cyna z dodatkiem srebra. Dobór poszczególnych elementów ma znaczenie dla efektu finalnego kolumny. Im lepszej jakości poszczególne komponenty tym bardziej czysty klarowny dźwięk.

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +