Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

W Polsce, znalazły się wyroby Chińskiego producenta sprzętu audio domowego firmy Fountek. Każdy z nas miał styczność z produktami nie koniecznie wysokiej jakości, jednakże nigdy nie myślimy skąd pochodzą te artykuły. Wiele razy zapewne, używaliśmy coś co nie wzbudzało naszej sympatii, a sama myśl, że mamy ponownie wziąć w ręce ten przedmiot budziło uczucie niechęci.

Wszystko co jest przedstawione pozwoli, chociaż niedużej części z czytelników zadać sobie pytanie, czy przedmiot, który trzyma w ręce jest z grupy tych, które zaliczyć można do chały czy do produktów tak zwanego wielorazowego użytku. Artykuł opisany jest na przykładzie producenta głośników, Fountek, gdyż bardzo dynamicznie wdarł się na polskie salony. Rozpatrywany tutaj przypadek ukazuje, że wszystkiego, co chińskie nie można wrzucić do jednego kociołka z rzeczami kupowanymi na stadionie Dziesięciolecia od sprzedawców, gdyż nawet chińskie produkty mogą rywalizować z liderami rynku.

Najliczniejsza populacja na świecie zalewa światowe rynki artykułami dostępnymi dla przeciętnego kowalskiego. Niska cena podyktowana jest użyciem najtańszej siły roboczej, oraz niskiej jakości jakości materiałów wytwórczych. Bardzo ciekawym elementem jest fakt, że producent stara się korzystać z półproduktów wytworzonych w krajach, które posiadają uznanie na całym świecie, a ich materiały są cenione za niezwykłą dokładność. Stosownym przykładem jest zastosowanie, lamp znanej na całym świecie firmy Electro-Harmonix.

Firma Fountek próbuje przebojem wedrzeć w polską branże nagłośnieniową. Fountek to Azjatycki wytwórca przetworników wzmacniaczy lampowych, artykułów audio, który całą produkcję wytwarza w zakładach w Chinach. Nad budową produktów trudnią się również azjatyccy inżynierowie, którzy od samych podstaw projektują wszystkie nowo powstające konstrukcje z pieczołowitą dokładnością i starannością.

Wytwórca sprzętu nagłaśniającego Fountek chce przeobrazić wizję ludzką, która zakodowała sobie, że chińskie równa się tandeta. Głośniki wstęgowe wytworzone w azjatyckiej fabryce wykonywane są z europejską jakością dokładnością z zastosowaniem elementów wysokiej jakości. Taki obrót sprawy powoduje, że cena, ze względu na tanią siłę roboczą oscyluje kilkadziesiąt procent niżej, niż głośniki wyprodukowane w ten sam sposób w zakładach europejskich i amerykańskich.

Kalendarz
Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +