Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Poza tym, pragnie służyć też ludzkości. Chyba każdy z nas czasem zastanawia się jak sobie radzą osoby duchowne, kiedy patrzą na np. na młodych ludzi wybierających właśnie obrączki ślubne u jubilera, kiedy widzą jak osoby te się całują tulą i okazują sobie uczucie w sposób namacalny. Przecież takie osoby nie mogą się do Boga przytulić i w sposób fizyczny okazać miłości i przynależności.

Dla mnie, szczerze mówiąc jest to chore zjawisko. Po co udawać i grać od samego początku nie czysto. Dlaczego ludzie tak łatwo dopuszczają się zdrady i czemu zrzucają winę na otaczający nas świat. Niezrozumiałe są dla mnie teksty typu: „ jak można dać radę całe życie z jednym człowiekiem ”, dlaczego nie mogę zobaczyć jaka jest w łóżku moja koleżanka z pracy”.

Czy w ogóle widok obrączki na ręce, hamuje nad przed nawiązaniem bliższych kontaktów z kobietą czy mężczyzną. Czy obrączki ślubne i w ogóle ślub to już przeżytek w dzisiejszych czasach, czy tylko obowiązek narzucony często przez rodziców albo dziadków, czy ciągle jeszcze piękny symbol wielkiej miłości. Przeczytałam kiedyś w jednej z gazet, że niektóre osoby, o dziwo obu płci zakładają specjalnie obrączkę np. idąc na imprezę i udają że są to obrączki ślubne po to tylko, żeby zwrócić uwagę osób, które lubią podrywać zajętych.

Myślę że warto poruszyć taki aspekt jak: obrączki tytanowe a niewierność. Kiedy czasem obserwuję osoby, które są po ślubie i zachowują się tak jakby byli wolnymi ludźmi to zastanawiam się po co był im ten ślub, dlaczego wiążą się z kimś na stałe, przysięgają przed Bogiem i ludźmi, a przede wszystkim przed sobą, że będą ze sobą aż do śmierci, a po jakimś czasie tak łatwo potrafią zdradzać, oszukiwać.

Bardzo ważne jest chyba jednak to co czujemy w środku, w głębi duszy. Nie ważne czy nasze obrączki to symbol miłości do Boga, męża czy jeszcze kogoś innego. Nie ważne jaki ma ona kolor i kształt. Czy rzuca się w oczy, czy jest bardzo skromna. Ważne, żeby osoba, która wyznała miłość drugiej osobie, jest jej pewna i chce z nią spędzić resztę życia trzymała się tego nieustannie.

Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +