Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Ostatnio w naszej placówce dyrektor szkoły postanowił, że zorganizuje szkolenie. Byłam zdziwiona. Ale pomyślałam czemu nie zawsze, to coś innego niż tylko suche prowadzenie zajęć w szkole. W zasadzie byłam zawsze przeciwna takiemu prowadzeniu zajęć. Pomoce dydaktyczne są podstawą, bez nich niewiele uda się zdziałać. Uważałam przez cały okres mojego kształcenia, że zajęcia z uczniami powinny zostać wsparte o te właśnie pomoce dydaktyczne.

Nie czuł się za to odpowiedzialny, bo to przecież każdego sprawa co porabia w swoim powiedzmy prawie wolnym dniu. Jednak widać zmądrzał i postanowił zaprosić akwizytora sprzedającego różne pomoce dydaktyczne. Ku zdziwieniu innych, bo nie wiedzieli jak się do tego zabrać, ja skakałam z radości do sufitu. Wreszcie przyszła pomoc dla zdolnej mojej młodzieży.

Pamiętam już wtedy, kiedy belfer opuszczał zajęcia na chwilę wychodząc na wezwanie dyrekcji czy po prostu ocucić głowę po sylwestrze to wstawałam i tłumaczyłam mojej klasie równania na siłę ciążenia. Tylko tamten czas był bogaty w różnego rodzaju pomoce dydaktyczne.

Jestem panią nauczycielką od kilkunastu lat. Z gorliwością w mowie i czynach nauczam fizyki. Zawsze interesował mnie ten przedmiot. Nie rozumiałam ludzi w moim liceum za czasów młodej panienki, kiedy to świat stał przede mną otworem, którzy tak bardzo narzekali na fizykę i naszych wykładowców. Zawsze pierwsza zgłaszałam się do odpowiedzi i zawsze pierwsza oddawałam kartkę ze sprawdzianem.

Jednak mnie nigdy nikt nie brał pod uwagę, a ja zawsze na zajęcia, no może prawie zawsze, ale przeważnie starałam się dostarczać moim uczniom pomoce dydaktyczne, które by ich zainteresowały. Stąd też moim uczniowie zawsze chętnie przychodzili na zajęcia, a nie tak jak do innych wykładowców. Z ich zajęć większość uczniów zawsze uciekała, potem mając problemy z zaliczaniem różnego rodzaju przedmiotów. Ale to już nie była oczywiście dyrektora wina.

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +