Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Własna strona www jest dziś podstawą prowadzenia działalności każdego przedsiębiorstwa. To Internet stanowi wiodące medium informacyjno-reklamowe. Czy to nie właśnie reklama jest dźwignią handlu? Stąd też tak szeroko znana jest popularność tej formy reklamy, jaką jest własna strona www. Strony internetowe są wizytówkami nowoczesnej firmy i stanowią nieodłączną formę prezentacji dla dużej ilości potencjalnych klientów.

Jaką technologię należałoby wybrać?
W obecnej chwili jest wiele technologi, w których można budować strony internetowe od najbardziej popularnych takich jak: html, php, java, flash, po asp.net czy Ruby on Rails. Ważne jest dokładne sprecyzowanie własnych potrzeb, bo każda z tych technologi pociąga za sobą inne koszty.

Od czego zacząć?
Po wyborze wykonawcy czeka nas wybór nazwy domeny. I tu wybór nie pozostaje bez znaczenia. Firmy wybierają nazwy domen kierując się własnymi nazwami, nazwami wykonywanych działalności lub ich zakresu. Trudno jednoznacznie stwierdzić co będzie lepsze. Jednak należy Pamiętać, że nazwy powszechnie używane w potocznym języku nie będą mogły być zastrzeżone ani dla działalności ani domeny.

Każdy z Nas podczas wyboru dostawcy oferującej tego typu rozwiązania kieruje się kosztami związanymi z takim przedsięwzięciem. W tej kwestii nie należny oszczędzać. Kupowanie rozwiązań za 200-500 zł na aukcjach internetowych może przysporzyć nie tylko dalszych problemów związanych z jej marną jakością ale i finansowych gdy będziemy musieli powtórnie zapłacić za profesjonalną usługę.

Przeglądając strony www bądź aplikacje internetowe, każdy z nas zwrócił szczególną uwagę na przejrzystość szaty graficznej i łatwość sposobu nawigacji.

Podczas wyboru firmy należy zwrócić uwagę na technologie i standardy jakimi kieruje się podczas budowy strony www.

Reasumując do każdej decyzji dotyczącej wyboru wykonawcy stron www, należy podchodzić z rozwagą, pamiętając że ilość nie zawsze oznacza jakość. Pamiętajmy by nie dać się omotać chwytom marketingowym i agresywnej reklamie, ale z rozwagą i przemyśleniem podejmować wszelkie decyzje.

Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +