Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Budowa i remont domu. Poradnik bez kantówZainteresowanie kupnem, czy wynajmem nadal istnieje, natomiast kupujący nie podchodzą już tak bezkrytycznie do ofert, z którymi się spotykają. Najważniejszym elementem jaki bierze się obecnie pod uwagę to rozsądek podczas planowania budowy, lub przy zakupie nieruchomości. Rzadziej brane są pod uwagę modne, nowoczesne osiedla, a do łask wróciły mieszkania z wielkiej płyty. Klient baczniej też przygląda się ofertom, z którymi się spotyka.

Pomimo tych obiektywnych przyczyn obrót nieruchomościami istnieje i na pewno nie jest to handel tak dynamiczny jak kilka lat temu, ale można powiedzieć, że jest bardziej odpowiedzialny i przygotowany.

Jednym ze sposobów obustronnego zadowolenia w transakcji kupna czy wynajmu nieruchomości jest home staging.

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do transakcji oraz stylizacji dokonywanej z uwzględnieniem grupy docelowej dla danej nieruchomości.
Celem takiego przygotowania jest wydobycie potencjału lokalu, wskazując jego najkorzystniejsze cechy, podkreślając je i uwydatniając.

Przygotowana przez profesjonalnego home stagera nieruchomość ma za zadanie wyróżnić się spośród innych ofert, przyciągnąć uwagę i stworzyć dobre wrażenie przyspieszając tym samym zawarcie transakcji. Ewentualnie zwiększając jej wartość.

Nazwa „staging” kojarząca się ze scenografią, stanowi odzwierciedlenie działań home stagera, aczkolwiek nie w pełni oddaje złożoność tego zadania.
Profesjonalna firma home-stagerska zapewnia swoim klientom z jednej strony konsultację – istotną dla wielu osób, na co dzień nie zajmujących się sprzedażą nieruchomości, a w dodatku często emocjonalnie zaangażowanych w transakcję. Stager wskazuje możliwości uwydatnienia zalet nieruchomości. Wskazuje sposoby realizacji tego celu. Zapewnia także wsparcie podczas całego procesu liftingu. Począwszy od wskazania najlepszego kierunku działania, poprzez realizację, zapewnienie np. sprzątania, czy wsparcia podczas drobnych remontów. Stager zajmie się całą stroną wprowadzania oferty na rynek, wykonaniem odpowiednio atrakcyjnych zdjęć, czy pomocą podczas tworzenia oferty internetowej, czy prasowej. Niejednokrotnie w ofercie home stagera znajdziemy możliwość wypożyczenia mebli na okres prezentacji nieruchomości A także zaplecze magazynowe, gdzie klient może przechować swoje wyposażenie mieszkania, które podczas procesu sprzedaży jest niepotrzebne, lub wręcz pogarszałoby efekt.

Kalendarz
Maj 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +