Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana przewodzi, bywa więc że używana jest jako element ogrodzeń elektrycznych. Sprawa jest jednak utrudniona albowiem takie podejście wymusza zapewnienia świetnej izolacji od słupków jak i od podłoża. Na ogół jednak do siatki podłączany jest przewód uziemienia, a impuls elektroniczny generowany przez pastuch prowadzony jest przewodem po izolatorach. Znacznie wzmacnia to działanie ogrodzenia elektrycznego.

Mimo zapotrzebowania na siatki powlekane, siatki ocynkowane zdaje się że są używane do bardziej fachowych rozwiązań. Siatka ocynkowana jest z większym natężeniem odporna na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście powłoka cynkowa także może ulec uszkodzeniu, tutaj przeciwność ten nie jest tak bardzo znaczący ponieważ cynk utleniając się jak gdyby łata ubytki. I nawet jeśli pojawi się rdza, uszkodzenie szybko “samo się” naprawi.

Do niedawna jedynym dostępnym materiałem do tworzenia ogrodzeń siatkowych była właśnie siatka wykonana z drutu ocynkowanego. Od pewnego czasu została wyparta przez siatkę z otuliną PCV. Siatka ocynkowana ma niepodważalnie wiele zalet które powodują, iż wielu ludzi wybiera właśnie to rozwiązanie na budowę ogrodzenia wokół swojej posesji.

Czyli prosto tłumacząc jeśli kupimy siatkę z drutu ocynkowanego gdzie powłoka warstwy cynkowej jest równa 7g/m2 po upływie jednego roku na świeżym powietrzu po powłoce nie będzie już śladu. Najczęściej robi się powłokę o grubości 70-80g.m2. Dzięki temu iż jesteśmy producent siatki ogrodzeniowej oferujemy najlepsze ceny w kraju.

Siatka powlekana otuliną PCV jest aktualnie najbardziej cieszącym się powodzeniem materiały do budowy różnego rodzaju ogrodzeń. Plusem tej siatki jest niezaprzeczalnie korzystny wygląd (produkowana może być w licznych kolorach) jak i ogromna wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Dobrej jakości otulina powinna przetrwać bez utraty szczelności i koloru powłoki przez minimum 22 lat, wiadomo jednak że prawidłowo zamontowana posłuży nawet pół wieku.

Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +