Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Książki o psychologii, sennikObecnie w każdej księgarni dostaniemy bez żadnych przeszkód taki sennik, jaki tylko chcemy. Wybór jest ogromy. Ale jeszcze częściej zaglądamy do Internetu, by móc wytłumaczyć sobie to, co nam się śniło. Częstotliwość odwiedzania witryn związanych z omawianą tutaj tematyką jest znacząca i stale rośnie.
Łatwość i szybkość odnajdowania odpowiednich informacji tą drogą nie pozostaje bez znaczenia dla faktu, że sięgamy właśnie najczęściej do tego źródła.

“Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem.” – tak zostało powiedzianie kiedyś dawno temu przez A.Sapkowski, zainteresowanych odsyłam do “Wieża Jaskółki” .

Sny zastanawiają niemalże każdego, niezależnie od wieku, płci, miejsca zamieszkania, narodowości, stopnia wykształcenia czy na przykład innych zainteresowań. Są osoby, które podchodzą do nich bardzo poważnie i są też takie, które senniki i sposób tłumaczenia przez nie znaczenia snów traktują nieco żartobliwie, ale jedno jest pewnie – prawie nikt nie podchodzi do tego co nam się śni obojętnie.

Właśnie takie próby interpretacji snów, interpretacji często metodą prób i błędów lub własnego widzi mi sie , pozbierano razem i nazwano sennikiem. Sennik – nie można tego traktować jak wyroczni , a jedynie jak podpowiedz , lub po prostu dobrą zabawę. Taka interpretaja snów na bazie sennika może też niestety przynieść więcej szkód niż korzyści … Tak więc nie traktujmy sennika zbyt poważnie …

Podczas snu nasz umysł odpoczywa, dlatego tego też treść naszych snów może wydawać zawiła i niejasna. Umysł w stanie spoczynku nie jest w stanie wygenerować jasnej i przejrzystej wizjii. Właśnie ta zamglona , przerywana i nie do końca jasna wizja to sen.Od dawna ludzie próbowali uczyć się interpretować sny, dopatrując się rozwiązania codziennych problemów czy też podpowiedzi.

Kalendarz
Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +