Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/pablog/domains/seo.pablog.eu/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artykuły na wszystkie możliwe tematy

Ostatecznie jednak jak to zresztą często bywa, pomogły środki masowego przekazu. Mowa tutaj o filmie z tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego siódmego roku pod tytułem „I Bóg stworzył kobietę”. Moda na noszenie tego typu strojów rozpoczęła się w stanach zjednoczonych na początku tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego roku. Wcześniej nieco jednak dwuczęściowe i odważne stroje, zaczęły zdobywać plaże Europy. Wyjątkiem może być tutaj w zasadzie jedynie Hiszpania, jednak tam rządził jeszcze generał Franco.

Naturalnie taki strój był ogólnie wielkim skokiem w naszym rozumowaniu. Niegdyś byłoby nie do pomyślenia aby kobieta tak paradowała po plaży. Kobiety dziś jednak mają więcej praw i mogą przecież same rozstrzygać o tym w co się ubrać, nikt im nie będzie dyktował warunków. Wracając do typów tego stroju wyróżniamy ich kilka. Istnieje na przykład bikini transparentne lub mikrobikini, które nie zasłaniają już prawie nic. Krzykiem mody jest tez bikini, którego dolną częścią nie są figi jako takie, ale zwyczajne stringi.

Ogólnie Hiszpania jest nieco bardziej konserwatywnym krajem, co powoduje, że tak odważne zmiany zachodzą tam szybciej, lub nawet wcale. Dziś strój ten opanował już plaże większej części świata i jest nieodłącznym elementem mody jaka panuje na plażach. Wyłączyć należy stąd oczywiście kraje arabskie, gdzie byłoby to nie do pomyślenia.

Bikini opanowało cały świat. Jak świat długi i szeroki, kobiety na plażach (poza tymi arabskimi) paradują w bikini. Jednak sam ten strój nie jest zawsze jednaki. Zdjęcia pierwszych pań w tym stroju, z lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku przedstawiają kobiety, których figi zakrywają więcej, niż spodenki dzisiejszych szesnastolatek. Pierwsze stroje bikini nie były tak odważne jak te dzisiejsze.

Dziś ciężko przedstawić sobie plaże bez bikini, jednak niegdyś było to zupełni nie do pomyślenia. Powstanie bikini datuje się na pokaz mody w Paryżu, który miał miejsce w czasie operacji Crossword, kiedy to amerykanie testowali broń jądrową. Data powstania bikini nie jest jednak datą kiedy ten strój został być powszechnie noszony. W Stanach Zjednoczonych długo ludzie nie mogli się przemóc.

Kalendarz
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« wrz    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Reklama
UPCploctober_02102012 Image Banner 200 x 200

Tu była reklama google adsence, ale zostałem okradziony z zarobków przez powyższą firmę bo ich boot stwierdził jakieś nieprawidłowości, sami nie wiedzą jakie. Ostrzegam więc innych webmasterów przed umieszczaniem reklam google adsence na swoich stronach. Też możecie zostać oszukani przez nich.jak wasze zarobki zaczną zbliżać się do wypłaty.

Google +